Łazienka 4

Szafka pod umywalkę w stylu klasycznym obustronnie lakierowana w białym półmacie. Fronty otwierane tradycyjnie. Całość uzupełnia kamienny blat. Do kompletu wąska szafka. Oba meble wyposażone w markowe prowadnice i zawiasy. Lustro - Portugalska rama wykonana prawie w całości z litego drewna.

Cena szafka pod umywalkę 3800 złotych, szafka mała 1500 złotych, lustro 900 złotych*

Cena nie obejmuje kamiennych blatów i umywalek.

*Cena aktualna na maj 2018r.

Łazienka 2

Wisząca szafka łazienkowa na dwie umywalki. Całość obustronnie lakierowana w celu zabezpieczenia przed wilgocią. Markowe prowadnice w szufladach.

Cena 3800 zł*

*Cena na marzec 2018

Zabudowa łazienkowa

Zabudowa ściany kolankowej, bryła obustronnie lakierowana z uwagi na montaż szafki w łazience. Fronty otwierane dotykowo.

Cena 2400 zł*

*Cena marzec 2108

Łazienka 1

Kolejna propozycja zabudowy łazienkowej, tym razem połączenie lakierowanych dwustronnie frontów i fornirowanego dębowego blatu schodzącego do podłogi. Lakierowanie dwustronne zapewnia nam bezpieczeństwo użytkowania mebla w trudnych łazienkowych warunkach. Po lewej stronie funkcjonalna szafka na pralkę. Szuflady i szafki otwierane na dotyk.

Cena 3200 zł*

*Cena aktualna na marzec 2018

Szafka 3

Wisząca szafka łazienkowa z podwieszanymi umywalkami. Obustronnie lakierowana cała bryła w celu zabezpieczenia przed wilgocią.

Cena 3600 zł*

*Cena marzec 2018